Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Stolarz jachtowy / Laminiarz

Firma: Dobra Finland Oy Ab miejsce pracy: Pietarsaari, Finlandia

Stolarz jachtowy / Laminiarz
Miejsce pracy: Pietarsaari, Finlandia
Zakres obowiązków

Dla firmy naszego klienta poszukujemy pracowników produkcji przy budowie łodzi/jachtów : monter, sztolarz jachtowy, laminiarz (laminowanie metodą pre-preg i carbon). Zakres obowiązków w zależności od umiejętności i doświadczenia ( laminowanie, szlifowanie itp.) Praca na hali produkcyjnej.

  • montaż elementów kompozytowych jachtu np. relingów, balustrad, okien
  • budowa i wykończenie wnętrza jachtu
  • produkcja elementów na bazie Pre-Pregu i carbonu
  • praca z rysunkiem technicznym
Nasze wymagania
  • doświadczenie przy pracy z pre-pregiem i carbonem
  • wymagana obsługa elektronarzędzi
  • dokładność i dbałość o wysoką jakość produktu
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie fińskiej lub szwedzkiej umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stawka uzgadniana indywidualnie w zależności od wykwalifikowania, wyjściowa 15,00-17,00 €/h
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • odzież roboczą / ochronną
  • częściowy zwrot kosztów podróży oraz pomoc w zorganizowaniu podróży
  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii
  • przyjazną atmosferę w pracy, życzliwość oraz wsparcie,
  • ubezpieczenie wypadkowe
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-10-2022
Wyświetleń: 205