Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Zbrojarz - farmy wiatrowe

Firma: Nord Raudoitus OY (Wybierz)

Ogłoszenie numer: 7215603, z dnia 2022-06-30

Nord Raudoitus Oy to młoda, ale prężnie rozwijająca się fińska firma budowlana. Została założona w 2018 roku i w ciągu czterech lat wybiła się na czołowe miejsce na rynku, zwłaszcza budowania fundamentów pod elektrownie wiatrowe. Obecnie zatrudniamy ponad 250 stałych pracowników na terenie Finlandii i Szwecji. Jeśli w międzynarodowym środowisku czujesz się jak ryba w wodzie i jesteś otwarty na codzienne uczenie się nowych rzeczy -- a może myślałeś o rozpoczęciu kariery w międzynarodowej, szybko rosnącej firmie, w której możesz rozwijać się zawodowo – Nord Raudoitus to właściwy wybór!

Zbrojarz - farmy wiatrowe

Miejsce pracy: Finlandia

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zbrojeń zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Praca na turbinach wiatrowych, mostach, itp.,
  • Praca w brygadach cztero-ośmioosobowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w w/w pracy,
  • Sumienność i rzetelność, dbałość o powierzony sprzęt i miejsce pracy,
  • Dobra sprawność fizyczna,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • Mile widziane osoby posiadające auto.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co dwa tygodnie:
  • Stawka godzinowa odpowiednia do doświadczenia + 45€ diety w FI + 18,5% urlopowego + 7,7% bonusu + % za nadgodziny,
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w fińskiej firmie,
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i darmowe szkolenia,
  • Prywatną zakładową opiekę zdrowotną,
  • Praca w systemie 8/3.