Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Spawacz MIG/MAG

Firma: Barona Human Resource Services Sp. Z.o.o miejsce pracy: Helsinki

Spawacz MIG/MAG
Miejsce pracy: Helsinki, Finlandia

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji oraz Norwegii. Barona to największa i najlepiej znana agencja pracy w Finlandii, przestrzegająca zasad etyki i odpowiedzialności społecznej. Oferujemy szeroki zakres różnorodnych prac w różnych dziedzinach, na przykład w dziedzinie przemysłu, budownictwa i logistyki. Jeśli zdecydujesz się na zmianę i przeprowadzisz się do Skandynawii, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie Twojej podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu mieszkania lub założeniu konta bankowego, służymy Ci pomocą. Odważ się zrobić następny ruch! Aplikuj już dziś!

OPIS STANOWISKA:
  • Spawanie głównie cienkich blach metodą MIG/MAG
  • Materiał: głównie stal czarna
  • Czytanie rysunków technicznych
 WYMAGANIA:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy przy spawaniu stali czarnej metodą MIG/MAG jest OBOWIĄZKOWE
  • Certyfikat spawalniczy nie jest wymagany
  • Język angielski - poziom komunikatywny (min. B1) lub język fiński
  • Posiadanie samochodu jest dużym atutem (miejsce pracy znajduje się w trudnej lokalizacji, do której ciężko dojechać bez samochodu)
  • Umiejętność czytania podstawowych rysunków technicznych
CO OFERUJEMY?
  • Fińska umowa o pracę
  • Stawka: 13€/h przez pierwszy miesiąc, po pierwszym miesiącu: 15 - 16€/h (model premii produkcyjnej)
  • Praca na pełen etat: 40 godzin tygodniowo
  • Praca w systemie dwuzmianowym (2 tygodnie zmiany poranne, 2 tygodnie zmiany wieczorne)
  • Zakwaterowanie: własne studio 500-600 €/miesiąc lub wspólne mieszkanie z własną sypialnią 400 €/miesiąc

Ponadto...

  • Rekompensata za urlop
  • Płatne dni świąteczne (około 4% ekstra) po pierwszym miesiącu pracy
  • Opieka zdrowotna w miejscu pracy (po pierwszym miesiącu)
  • Ubezpieczenie i pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów
B h