Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Spawacz MIG/MAG

Firma: Barona Human Resource Services Sp. Z.o.o (Wybierz)

Spawacz MIG/MAG
Miejsce pracy: , Finlandia

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji oraz Norwegii. Barona to największa i najlepiej znana agencja pracy w Finlandii, przestrzegająca zasad etyki i odpowiedzialności społecznej. Oferujemy szeroki zakres różnorodnych prac w różnych dziedzinach, na przykład w dziedzinie przemysłu, budownictwa i logistyki. Jeśli zdecydujesz się na zmianę i przeprowadzisz się do Skandynawii, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie Twojej podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu mieszkania lub założeniu konta bankowego, służymy Ci pomocą. Odważ się zrobić następny ruch! Aplikuj już dziś!

OPIS STANOWISKA:

  • Spawanie metodą MIG/MAG, obsługiwanie kruszarki
  • Praca głównie przy spawaniu czarnej stali (8-25 mm)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego jest wymagana
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego/planów spawalniczych
  • Dokładność i precyzja

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: 14 €/h + 6,3% dodatku
  • Praca na pełen etat: 40 godzin/tygodniowo
  • System 2-zmianowy (dodatkowe 1,23 €/h za pracę na zmianie popołudniowej)
  • Zapewnione zakwaterowanie (płatne ok 250 €/miesiąc)

Ponadto...

- Rekompensata za urlop
- Płatne dni świąteczne (około 4% ekstra) po pierwszym miesiącu pracy
- Opieka zdrowotna w miejscu pracy (po pierwszym miesiącu)
- Ubezpieczenie i pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów