Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik do prac wykończeniowych

Firma: Hodes OÜ (Wybierz)

Ogłoszenie numer: 4937970, z dnia 2021-06-14

Hodes OÜ

Firma Hodes OU powstała w 2015 roku i specjalizuje się w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników dla firm produkcyjnych i logistycznych. Główne obszary, w których zatrudniamy pracowników to przemysł stoczniowy, metalowy, drzewny, elektroniczny oraz spożywczy.

Do naszego zespołu poszukujemy

Pracownik do prac wykończeniowych

Miejsce pracy: Finlandia

Opis stanowiska

  • Układanie podłóg
  • Stawianie ścian
  • Stawianie sufitów
  • Składanie mebli

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracach wykończeniowych
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Dokładność, uczciwość i rzetelność
  • Język angielski lub rosyjski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy na statkach
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Pracę zmianową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne miesięcznie
  • Odzież roboczą
  • Ubezpieczenie